Rubriky
Uncategorized

Top 5 největších obchodů s fotbalovým vybavením

Stará pravda z oblasti sportu říká, že fotbal je tím nejdostupnějším a nejhranějším sportem na světě. Potřebujete k němu akorát pár spoluhráčů, nějaký prostor a míč. Nejspíš z tohoto důvodu je tato hra populární po celé zeměkouli. Pokud si už ale chcete zahrát na určité úrovni, podat lepší výkon nebo pravidelně nastupovat za nějaký klub, určitě se neobejdete bez pokročilejšího fotbalového vybavení. Základ zahrnuje alespoň kvalitní kopačky, chrániče holení a fotbalový dres (gólman bude k tomu potřebovat také rukavice).

Obchodů, kde můžete toto vybavení nakupovat, je na dnešním trhu spousta. My vám v článku přinášíme popis 5 největších.

SportFotbal

Obrovskou nabídku fotbalového vybavení najdete v obchodě SportFotbal. Kromě základu, kterým jsou kopačky (najdete zde lisovky, kolíky, turfy i sálovky od značek Adidas, Nike, Mizuno, Puma, Umbro, Joma a dalších), různé typy fotbalových míčů, fotbalové chrániče, brankářská výbava, či zápasové a tréninkové oblečení, zde najdete také vybavení pro sportoviště (branky, sítě, lajnovačky, světelné tabule a podobně) či tréninkové pomůcky (kužely, různé překážky, medicinbaly, stopky, tabule, zátěžové vesty, …).

V sekci fanshop si můžete nabídku jednotlivého vybavení filtrovat také podle toho, jakému klubu fandíte, a následně si tak můžete zakoupit například dres či míč ve vašich oblíbených barvách.

NetFotbal

Něco velmi podobného najdete také na adrese Netfotbal.cz, jde totiž o ráj pro fotbalisty. Kopaček zde najdete přes 1 600 typů – čekají na vás lisovky, kolíky, turfy nebo sálovky pro dospělé, pro děti nebo také pro ženy. Samozřejmě nechybí ani kompletní nabídka fotbalového oblečení (tréninkového i zápasového), doplňků (míčů, chráničů, tašek, brankářských rukavic, čepic, pásek, tejpů, bandáží a podobně), setů či kompletů. V obchodě lze díky výprodejům kopaček a oblečení také něco ušetřit.

Kromě hráčů ale zde nakoupí také zástupci klubů (tréninkové pomůcky, vybavení hřišť a sportovišť), rozhodčí (praporky, píšťalky, oblečení pro sudí) nebo maséři (masážní přístroje a pomůcky).

11TeamSports

Další obchod z našeho výběru je 11teamsports.cz. Samozřejmostí je opět široká nabídka všech druhů kopaček od značek Adidas, Nike, Puma, Under Armour, New Balance, Mizuno nebo Umbro. V další nabídce najdete kompletní tréninkové i zápasové oblečení, funkční prádlo, brankářské oblečení i výbavu, fotbalové chrániče a další doplňky, míče (Adidas, Nike, Puma i Molten), batohy a tašky, kapitánské pásky, potítka a spoustu dalšího. Součástí sortimentu jsou také běžecké boty, které můžete využít ke kvalitnímu kondičnímu tréninku.

Gazzasport

Dalším velkým a populárním obchodem s fotbalovým vybavením je Gazzasport. Kamenné prodejny má tento obchod v Karlových Varech a Plzni. V jeho nabídce najdete opět všechno, co by mohl začínající či pokročilý fotbalista potřebovat – kopačky, míče, chrániče, brankářské vybavení, fotbalové oblečení, batohy a tašky nebo ostatní doplňky (potítka, pásky, čelenky, lahve, ručníky a podobně). Kromě fotbalu se ale na Gazzasport můžete vybavit také na volejbal nebo házenou.

FotbalServis

Jako poslední do našeho seznamu přibude FotbalServis, jehož sortiment je také opravdu velmi široký. Opět na vás čeká výběr z fotbalových kopaček všech základních typů, tréninkových či zápasových míčů různých oblíbených značek, týmového vybavení, doplňků (batohů, tašek, chráničů, čepic či rukavic) či fotbalového oblečení. Široká je zde také nabídka tréninkových pomůcek – zakoupit zde můžete balanční podložky, překážky, švihadla, taktické tabule, tejpy, masážní emulze, sportovní výživu. Opět nechybí ani výbava pro rozhodčího či pro sportoviště jako takové. Ve fanshopu můžete nakupovat také fotbalovou výbavu či jiné věci a doplňky (například hrnky či pouzdra na mobily) v barvách vašeho oblíbeného klubu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *