Rubriky
Uncategorized

Tip na nákup vánočního dárku

Vánoce se blíží a mnoho z nás hledá potřebnou inspiraci. Které tipy se vám budou hodit, pokud máte doma malého i velkého fotbalistu?
 

Výběr fotbalového dárku je hračka

 
Koníčky představují mimořádně „vděčné“ téma z hlediska výběru vánočních dárků. Zejména pokud vám ale daná oblast není blízká, riskujete do určité míry, že se obdarovanému zkrátka do vkusu příliš netrefíte.

Právě sport bývá disciplínou kde své nadšení a soutěživost může projevit řada mužů. Stabilně k nejpopulárnějším sportovním disciplínám se určitě řadí fotbal. Malí i odrostlejší si dovolí se alespoň na pár okamžiků zasnít, že se budou moci přiblížit svým idolům a zařadit se po bok jmen, jako je Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi.

Nepatříte zrovna ke znalcům tohoto zajímavého sportovního odvětví? A chcete svému fotbalistovi udělat radost a tápete ve světě různých fotbalových propriet? S následujícími dárkovými předměty zaručeně nešlápnete vedle.


Dres

 
Každý správný fotbalový fanoušek by měl mít ve skříni stylový dres. Vzhledem k tomu, že jsou k dostání ve všech velikostních kategoriích, jde o téměř „povinnou výbavu“ dětí i dospělých.

Vybrat si můžete provedení pro hráče, brankáře i rozhodčí. Jestliže dres zamýšlíte nejen jako památeční produkt k založení do skříně, ale jako běžné oblečení pro kažodenní nošení, dbejte hlavně na příjemný a prodyšný materiál.

V případě, že chcete dres navíc personalizovat, můžete se obrátit i na specializovanou firmu, která se zabývá potiskem textilu. Ta vám vytvoří libovolné provedení a zároveň na dres třeba natiskne i jméno obdarovaného nebo jeho věk.

 
Míč

 
Fotbalový míč je rovněž klasickou rekvizitou. Radost z něj obvykle mají hlavně nejmenší fotbalisté, ale nezklamete s ním ani dospělého.
S ohledem na to, komu a proč míč kupujete, si rozmyslete hlavně velikost. Malé míče jsou spíše reklamní a mohou posloužit i jako dárky dětem. Hrát si s nimi lze hlavně v interiéru, kdy vzhledem k velikosti nehrozí vznik přílišných škod.

S variantami označenými číslem 3 si pak děti i skutečně zahrají, hodí se asi do 8 let věku. Míč označený jako 4 využijete do přibližně 12 let. Míče „dospělácké“ jsou pak ve velikosti 5. Ty jsou i nejběžnější.
 

Stolní fotbal

 
Stolní fotbal představuje skvělou aktivitu, u které se pobavíte nejen vy, ale i vaši přátelé. Běžně je možné hrát ho ve dvou nebo více hráčích.
Znát tato zařízení mohou ti starší hlavně ze svého oblíbeného baru nebo hospody. Pořídit si však můžete stolní fotbal i na doma. Zábavu, napětí a akci si s ním užijí dospělí i děti. Zejména do dětského pokoje může být, pozor, praktičtější skládací verze.

Vybrat v zásadě můžete ze dvou odlišných provedení – s pružinovými nebo s otáčecími madly. Zajímat by vás měl i počet hráčů, celkový rozměr a výška stolu.


Parfém

 
Parfém je dárek, který může rovněž vašemu sportovci udělat radost. Ostatně když se usilovně potí na hřišti, určitě se rád mimo trávník zase dá trochu víc „do gala“.

A abyste byli patřičně styloví, rovnou můžete pod stromeček do lesklého papíru zabalit vůni od některé slavné fotbalové celebrity. K nejpopulárnějším tvářím parfémů v současné době patří zejména Cristiano Ronaldo nebo David Beckham.

Vůni je nutné vybrat podle typu související s životním stylem muže. Někteří z pánů jsou spíše sportovní typy, další si potrpí na sofistikované vůně, jiní preferují eleganci a luxus.


Hrneček

 
Miluje váš fotbalista čaj nebo kávu? V tom případě se mu bude hodit stylový sportovní hrneček. Pomůže mu stylově zahájit den se snídaní, případně si šálek lahodného nápoje vychutnat jednoduše kdykoli. Jedná se tak o ideální vánoční dárek.

Hrnky mohou mít různé podoby. Oblíbený je například kulatý tvar napodobující fobalový míč. Některá provedení mohou případně nést klubové barvy oblíbeného týmu.

Hrnečky je potřeba vybírat hlavně podle objemu. Ty menší dokáží nabídnout kolem 300 ml, ale existují i větší objemy nad 500 ml. Vždy by se mělo jednat o kvalitní keramiku nebo ještě lépe porcelán, který dobře drží teplo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *